تناسب اندام یکی از مهم ترین فاکتور ها در زندگی امروزه می باشد.تناسب اندام هم برای ظاهری مناسب هم برای سلامتی بسیار مهم می باشد.امروزه در کنار ورزش دستگاه های مکمل برای لاغری طراحی شده است.این دستگاه ها کمک به تسریع لاغری و سلامتی اندام شما میکند. در این بخش شما می توانید انواع محصولات لاغری اعم از دستگاه ترمودرمی ، تشک های لاغری در اندازه های مختلف ، فارادیک در مدل ها و کیفیت های مختلف و انوع ژل های لاغری راه مشاهده فرمایید.

محصولات لاغری

ترمودرمی های تک NT_505
نمایش سریع

ترمودرمی های تک NT_505

1,500,000تومان

از دستگاه ترمودرمی جهت تسکین دردهای استخوانی و مفصلی و بخصوص روماتیسمی توسط فیزیوتراپها و همچنین جهت ایجاد تعرق و شکستن مولکولهای چربی و در نتیجه کاهش وزن و سایز در سالنهای لاغری با بکارگیری گرمای کنترل شده ای که کاربر بر میزان آن نظارت دارد استفاده میشود.در طراحی دستگاه ترمودرمی از سیستم منحصر بفردی بهره گیری شده است.به این ترتیب که دستگاه ..

فارادیک های تک NT_1020
نمایش سریع

فارادیک های تک NT_1020

1,050,000تومان

دستگاه فارادیک جهت رفع چربیهای ناحیه شکم و پهلوها و سایر قسمتهای بدن (لاغری موضعی) و نیز لاغری عمومی و همچنین تسکین دردهای مفصلی و روماتیسمی مورد استفاده قرار میگیرد.دستگاه فارادیک 5 کانال های تک مناسب برای بازتوانی عضلات از کار افتاده و همچنین لاغری موضعی می باشد. خروجی فرکانس دستگاه قابل تغییر از 50 هرتز تا 400 هرتز می باشد.پالسها از نوع راستر بو..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)