بزرگترین دغدغه خانم ها محافظت از پوست مخصوصا پوست صورت می باشد.در این بخش می توانید انواع محصولات در ارتباط با محافظت ، نگهداری ، تمیز کننده ، شاداب کننده پوست و جوان سازی پوست صورت و  انواع محصولات در ارتباط با مراقبت از پوست می توانید در این بخش پیدا کنید.

مراقبت از پوست

الکترولیز های تک NT_501
نمایش سریع

الکترولیز های تک NT_501

1,700,000تومان

امروزه مراقبت از پوست یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها می باشد.الکترولیز روشی برای حذف موهای صورت یا بدن است.دستگاه‌های الکترولیز پزشکی امروزی، مرکز رشد مو را بوسیله انرژی حرارت یا مواد شیمیایی تخریب می‌کنند. پس از ورود یک میله بسیار ظریف به داخل فولیکول مو، مو به همراه موچین برداشته می‌شود.اکثر مناطق بدن از جمله صورت، ابرو، شکم، رانها، پستانها و پاها..

بخور صورت هایتک NTA
نمایش سریع

بخور صورت هایتک NTA

75,000تومان

بخور گرم صورت یکی از پر فروش ترین محصولات مراقبت از پوست می باشد.بخور صورت High Teh با بخور گرم منافذ پوست را باز می کند و باعث رسیدن هوا به داخل منافذ پوست می شود.پوست های فرسوده از صورت خارج شده و پوست جدید جایگزین میشود.این عمل به جوان سازی پوست و شفاف شدن پوست صورت بسیار کمک کرده.از این طریق تا حدی زیادی جوش و چین و چروک های صورت نیز از بین می ..

بخور صورت ویسان Face
نمایش سریع

بخور صورت ویسان Face

92,000تومان

بخور گرم با هزینه ای مقرون به صرفه و کارایی بالا یکی از محصولاتی می باشد که بسیار مورد توجه می باشد.بخور گرم ویسان دوکاره را هم میتوان برای محیط و هم برای صورت استفاده کرد.این محصول دارای گارانتی یکساله و 10 سال خدمات می باشد.از کارایی های این دستگاه میتوان به این نکات اشاره کرد:جوان سازی پوست صورت،شفاف و سفید کننده پوست صورت،باز کردن منافذ پ..

بخور گرم ای تی اچ دو کاره
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بخور گرم ای تی اچ دو کاره

58,000تومان

بخور گرم با هزینه ای مقرون به صرفه و کارایی بالا یکی از محصولاتی می باشد که بسیار مورد توجه می باشد.بخور گرم ای تی اچ دوکاره را هم میتوان برای محیط و هم برای صورت استفاده کرد.این محصول دارای گارانتی یکساله و 10 سال خدمات می باشد.از کارایی های این دستگاه میتوان به این نکات اشاره کرد:جوان سازی پوست صورت،شفاف و سفید کننده پوست صورت،باز کردن منافذ پوست..

هیدرودرمی های تک NT_405
نمایش سریع

هیدرودرمی های تک NT_405

2,300,000تومان

یکی از روش‌های موثر شاداب‌کردن پوست، آبرسانی است. از آنجا که پوست بیرونی‌ترین اندام بدن است که با قسمت‌های مختلفی در تماس است، توجه به سلامت آن در اولویت است. امروزه بیشتر خانم‌ها به جوانی، شادابی و زیبایی پوستشان بیشتر از گذشته اهمیت می‌دهند.هیدودرم ظاهر خطوط ریز، چین‌وچروک‌ها، تغییر رنگ پوست مانند لکه‌های قهوه‌ای ناشی از افزایش سن، منا..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)