بالش طبی برای محافظت از مهره ها گردن و جلوگیری از آسیب به آن ها و کاهش درد های این نواحی کاربرد دارد. این بالش ها با دارا بودن قابلیت انعطاف پذیری پوشش مناسبی برای گردن خواهد بود و آن را در هنگام خواب در وضعیت مناسبی قرار می دهد.این بالش ها شامل بالش های طبی مخصوص خواب، بالش های طبی زیرنشیمنی و پشت کمری، بالش های طبی پوزیشنینگ و بالش های دوران بارداری میشود.

بالش های طبی خواب همچنین از عارضه های ستون فقرات، پیری زودرس پوست و دردهای گردن جلوگیری میکنند. بالش های زیرنشیمنی و پشت کمری همانطور که از اسمشان معلوم است از درد ها و ناراحتی های ناحیه کمر و گردن جلوگیری میکند. بالش های بارداری نیز کمک شایانی به حالت خوابیدن مادران باردار میکند چرا که این بالش ها کمک میکنند فرد به راحتی به حالتی که توسط اکثر پزشکان توصیه میشود بخوابد و در حین خواب هم خود و هم جنین آرامش بیشتری داشته باشند.در این بخش شما میتوایند انواع بالش طبی ها رو در اشکال مختلف و اجناس مختلف مشهاده و مقایسه و انتخاب فرمایید.

انواع بالش طبی

بالش بارداری ویونا مدل C
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بالش بارداری ویونا مدل C

95,000تومان

تغییرات آناتومیک بدن در زمان بارداری سبب ایجاد عوارضی همچون کمردرد و بی خوابی های شبانه می گردد. بسیاری از مادران برای رفع مشکل خود از چندین بالشت در طی شبانه روز استفاده می کنند تا بتوانند شرایط مطلوب تری را برای خود فراهم آورند. استفاده از بالشت بارداری ویونا از جمله لوازم دوران بارداری و شیردهی می باشد که مطابق با ارگونومی بدن مادر طراحی ..

بالش طبی بیوتی بیسیک Mk-751
نمایش سریع

بالش طبی بیوتی بیسیک Mk-751

110,000تومان

بالش طبی بیوتی بیسیک مدل MK_751 ساخته شده از فوم سرد که بسیار انعطاف پذیر و حالت پذیر هست.روکش الیاف طبیعی که قابل شستشو می باشد.این محصول بسیار مناسب برای جلوگیری از گردن درد،رفع خستگی،رفع آرتروز گردن و بهبود خواب مناسب برای مصرف کننده می باشد.بالش طبی بیوتی بیسیک MK_751 دارای 1 سال گارانتی می باشد.این مدل سایز لارج و نرم (soft) می باشد.ابعاد این ..

بالش طبی ورنا
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بالش طبی ورنا

225,000تومان

در گذشته، به نحوه‌ی خوابیدن و شکل کالای خواب مثل بالش توجه چندانی نمی‌شد؛ اما بسیاری از مشکلات فیزیکی از قبیل درد گردن و ستون فقرات ممکن است به نحوه‌ی اشتباه‌خوابیدن یا استفاده از بالش نامناسب مربوط باشند. برای حل این مشکل، بالش‌های طبی به بازار آمده‌اند که با توجه به فرم گردن و ستون فقرات هر فرد، شکل می‌گیرند و سبب قرارگیری بدن در فرم مناسب..

بالشت طبی ورنا کلاسیک
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بالشت طبی ورنا کلاسیک

210,000تومان

بی حسی در شانه ها و سردردهای متعدد می تواند یکی از عوامل ابتلا به آرتروز باشد. عدم استفاده از بالشت های مناسب در زمان خواب سبب ایجاد درد بیشتر در ناحیه گردن می شود. بالشت های طبی بر اساس اصول ارگونومیک بدن انسان طراحی شده اند بنابراین گردن و ستون فقرات را در راستای مطلوب و مناسبی قرار می دهند و از قرارگیری نامناسب و ایجاد فشارهای نامطلوب جلو..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)