گردنبند طبی یا آتل گردن به عنوان حمایت کننده گردن استفاده می شود. گردنبند طبی وضعیت گردن را در حالت طبیعی قرار داده و به کاهش درد های خفیف و درد های ناشی از دیسک کمک می کند. این بالش ها یا گردنبند ها از عارضه های گردنی که ممکن است به درد شانه ها یا حتی دست ها بیانجامد جلوگیری میکند.در این بخش  شما میتوانید انواع دور گردنی ها رو در اجناس و اشکال مختلف مشاهده و انتخاب فرمایید.

انواع دورگردنی

دور گردنی بیوتی بیسیک MK913
نمایش سریع

دور گردنی بیوتی بیسیک MK913

85,000تومان

اگر در روز خیلی میشینید و تحرک ندارید به احتمال زیاد آرتروز گردن و یا حداقل گردن درد روزانه خواهید داشت و شب خواب خوب و کاملی نخواهید داشت.برای اینکه این مشکلات رو نداشته باشید و پیشگیری کنید از آرتروز گردن بهترین راه حل استفاده از بالش های دورگردنی می باشد.دور گردنی بیوتی بیسیک مدل MK_913 ساخته شده از مموری فوم می باشد که دارای روکش متشکل از ..

دورگردنی بیوتی بیسیک MK912
نمایش سریع

دورگردنی بیوتی بیسیک MK912

45,000تومان

اگر در روز خیلی میشینید و تحرک ندارید به احتمال زیاد آرتروز گردن و یا حداقل گردن درد روزانه خواهید داشت و شب خواب خوب و کاملی نخواهید داشت.برای اینکه این مشکلات رو نداشته باشید و پیشگیری کنید از آرتروز گردن بهترین راه حل استفاده از بالش های دورگردنی می باشد.دور گردنی بیوتی بیسیک مدل MK_912 ساخته شده از فوم می باشد که دارای روکش متشکل از..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)