پشت کمری یا پشتی طبی برای پر کردن گودی کمر، تنظیم وضعیت مناسب قرار گیری در هنگام نشستن، تقسیم فشار در تمام نقاط کمر و جلوگیری از گرفتگی عضلات استفاده می شود. این پشتی ها برای افرادی که ساعات زیادی را پشت میز صرف می کنند و یا مشکلاتی در ستون فقرات خود دارند بسیار مناب هستند.در اینجا شما میتوانید انواع مدل های پشتی طبی کمری را مشاهده و انتخاب فرمایید.

انواع پشتی طبی

پشت کمری طبی مدیا پلاس NT450
نمایش سریع

پشت کمری طبی مدیا پلاس NT450

70,000تومان

صندلی‌ هایی که در منزل، محیط‌ های اداری و اتومبیل وجود دارند عموماً گودی کمر را پر نمی‌ کنند. پر نشدن گودی کمر باعث می‌ شود که وزن بالا تنه به مهره و عضلات پایین کمر فشار وارد آورد. این فشار در ابتدا خود را به‌ صورت درد نشان می‌ دهد و در صورت ادامه‌ دار شدن می‌ توان باعث بروز مشکلات مربوط به مهره‌ های ستون فقرات شود. از طرف دیگر اشخاص در وضعی..

پشتی طبی بیوتی بیسیک MK715
نمایش سریع

پشتی طبی بیوتی بیسیک MK715

125,000تومان

پشتی طبی از محصولات راحتی می باشد که مخصوص افرادی می باشد که در طول روز تحرک بسیار کمی دارند و بیشتر در حالت نشسته اند. رانندگان تاکسی یا کسایی که بیشتر طول روز را پشت خودرو صرف می کنند از این دسته می باشند. این افراد بسیار در معرض دیسک کمر و انواع کمر درد ها میباشند که برای جلوگیری از این اتفاق حتما باید از پشتی طبی استفاده کنند.در این پخش پشتی طب..

پشتی طبی بیوتی بیسیک MK716
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پشتی طبی بیوتی بیسیک MK716

97,000تومان

هنگام نشستن عضلات کمر به سختی کار می کنند تا بدن را راست نگه دارند به همین دلیل فشار زیادی به کمر وارد می شود و دچار کمردرد می شویم. پشتی طبی با حمایت و کمک به عضلات کمراز کمردرد جلوگیری می کند. علاوه بر این، یک پشتی طبی ارگونومیک با کاهش فشار وارد بر مهره ها و دیسک های ستون فقرات  از کمردرد و بیماری های ستون فقرات از جمله فتق دیسک کمر، آرتروز..

پشتی طبی بیوتی بیسیک MK718
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پشتی طبی بیوتی بیسیک MK718

93,000تومان

نشستن طولانی‌مدت هنگام رانندگی و کار روی صندلی اتومبیل یا صندلی اداری می‌تواند به عضلات و مهره‌های کمر فشار وارد آورد. این فشار در ابتدا خود را به‌صورت گرفتگی و درد عضله نشان می‌دهد و چنانچه ادامه‌دار باشد می‌تواند باعث ناراحتی مهره‌های کمر هم شود. علت این درد پر نشدن گودی کمر و وضعیت نشستن نامناسب است. اغلب صندلی‌ها گودی کمر را پر نمی‌کنند و همین ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)