زیرنشیمنی ها برای کاهش فشار بر روی ستون فقرات کاربرد دارند و برای افرادی که از درد های این نواحی رنج می برند و یا افرادی که به مدت طولانی در یک نقطه می نشینند بسیار مناسب می باشد. این محصولات با فرم استانداردی که برای بدن فرد ایجاد میکنند باعث افزایش جریان خون و کاهش احتمال عارضه های کمر، لگن و گردن میشوند. مزیت زیرنشیمنی ها عبارتند از: ارزان قیمت بودن، قابل دسترس بودن (پرتابل) و طول عمر بالا.میتوانید انواع زیرنشیمن در جنس ها و رنگ های مختلف رو از سایت ما مشاهده فرمایید.

انواع زیر نشیمن

زیرنشیمن بادی گولد 2MD
نمایش سریع

زیرنشیمن بادی گولد 2MD

55,000تومان

محصولات زیر نشمین بسیار مورد توجه کسانی هست که در طول رو بسیار می نشیند.این محصول به رفع خستگی و ذخیره انرژِی بدن بسیار کمک میکند.با استفاده از این محصول می توانید فرم نشستن خود را اطلاح کنید و جلوگیری کنید از هر گونه مشکلات کمر درد و آرتروز.این محصول ساخته شده از پلاستیک می باشد و به صورت بادی طراحی شده است.ویژگی های این محصول: طراحی شیک و ..

زیرنشیمن بیوتی بیسیک MK 550
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

زیرنشیمن بیوتی بیسیک MK 550

95,000تومان

زیر نشیمنی طبی بیوتی بیسیک مدل MK550 ساخته شده از الیاف و دارای روکش پارچه ای می باشد.در وسط این محصول حفره ی دایره ای شکل طراحی شده به منظور گردش هوا.این محصول دارای گارانتی از دست ندادن فرم خود می باشد که به شما این ضمانت را می دهد تا 2 سال این محصول شکل خود را از دست ندهد.شما میتوانید به راحتی روکش این محصول را جدا و مورد شستشو قرار بدهید...

زیرنشیمن بیوتی بیسیک MK555
نمایش سریع

زیرنشیمن بیوتی بیسیک MK555

165,000تومان

محصولات زیر نشمین بسیار مورد توجه کسانی هست که در طول رو بسیار می نشیند.این محصول به رفع خستگی و ذخیره انرژِی بدن بسیار کمک میکند.با استفاده از این محصول می توانید فرم نشستن خود را اطلاح کنید و جلوگیری کنید از هر گونه مشکلات کمر درد و آرتروز.زیر نشیمن MK555 ساخته شده از فوم سخت می باشد که بسیار با دوام و راحت می باشد.این محصول دارای روکش ساخته شده ..

زیرنشیمنی ورنا O Ring
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

زیرنشیمنی ورنا O Ring

85,000تومان

وزن بالاتنه عموما بر روی ماهیچه ها و مهره های نشیمنگاه فشار بسیاری را وارد می کند که این امر می تواند ناشی از نشستن های طولانی مدت یا نشستن ناصحیح در زمان رانندگی باشد. علاوه بر این نشستن های طولانی مدت در زمان بارداری و عمل های جراحی می تواند یکی از دلایل شایع در ایجاد درد در ناحیه نشیمنگاه شود. یکی از عوامل رفع این مشکل استفاده از زیرنشیمن..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)