انواع دستگاه های مرطوب کننده هوا، برای کاهش گرد و غبار هوا و جلوگیری از خشکی چشم و پوست و تنفس راحت ریه  مورد استفاده میباشند. دستگاه های در دو نوع سرد و گرم وجود دارند. دستگاه های بخور سرد باعث مرطوب کردن فضاهای بزرگ می شود و برای استفاده در خانه ایده آل می باشد، همچنین نسبت به بخور گرم ایمن تر بوده و برای استفاده در فضاهای در دسترس کودکان مناسب می باشد. دستگاه های بخور گرم با توجه به از بین رفتن میکروب ها در دمای بالا سالم تر بوده اما نسبت به دستگاه های بخور سرد فضای کمتری را مرطوب می سازد و برای استفاده در اتاق و محل کار ایده آل می باشد. برخی از دستگاه های بخور قابلیت ایجاد بخور گرم و سرد را هم زمان دارا می باشند و به مصرف کننده قدرت انتخاب می دهند.

بخور سرد و گرم

بخور سرد آلپکس MH-303
نمایش سریع

بخور سرد آلپکس MH-303

340,000تومان

بخور سرد آلپکس مدل MH-512 دارای مخزن 3.2  لیتری که 8 ساعت مداوم بخور سرد تولید میکند.این محصول دارای طراحی ساده و شیک می باشد که تحت لیسانس فرانسه می باشد. این محصول دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این محصول دارای چراغ خواب , فیلتر ضد رسوب و کلید تنظیم بخار می باشد.در مجموع دستگاه بخور سردآلپکس یک دستگاه بخور با ..

بخور سرد آلپکس MH-506
نمایش سریع

بخور سرد آلپکس MH-506

374,000تومان

دستگاه بخور سرد «آلپکس» (ALPX) مدل «MH-506» دستگاهی با مخزن بزرگ و طراحی متفاوت است. ALPX MH-506 دارای مخزن 4.5 لیتری آب است که از بیرون نمی‌توان داخل آن را مشاهده کرد. طراحی دستگاه به‌گونه‌ای است که عرض کمی دارد و از دو رنگ مشکی و سفید در ساخت آن استفاده شده است. جلوی دستگاه دکمه‌ی چرخشی آن دیده می‌شود که برای تنظیم شدت بخار استفاده می‌شود...

بخور سرد آلپکس MH-510
نمایش سریع

بخور سرد آلپکس MH-510

475,000تومان

بخور سرد «آلپکس» (ALPX) مدل «MH-510» دستگاهی با مخزن آب بزرگ و شفاف و طراحی زیبا است. MH-510 مخزن بزرگ 5.7 لیتری دارد که کمک می‌کند دستگاه مدت زیادی بدون نیاز به پر کردن آب روشن بماند. قسمت پشت مخزن از پلاستیک شفافی ساخته شده که می‌توان سطح آب داخل آن را مشاهده کرد. در جلوی دستگاه هم دکمه‌ی چرخشی تنظیم شدت بخار دیده می‌شود. با قرار دادن این دکمه رو..

بخور سرد آلپکس MH-512
نمایش سریع

بخور سرد آلپکس MH-512

580,000تومان

بخور سرد «آلپکس» (ALPX) مدل «MH-512» دارای صفحه‌نمایش دیجیتال و ریموت کنترل برای تنظیم عملکردهای دستگاه از راه دور است. MH-512 دارای قابلیت تنظیم رطوبت محیط از 40 تا 95 درصد است. همچنین تایمر دستگاه را می‌توان بین 1 تا 24 ساعت تنظیم کرد تا دستگاه را به شکل خودکار روشن و خاموش کند. از این‌ها که بگذریم MH-512 به فناوری یونی مجهز شده است که یو..

بخور سرد بایوتک HYB-22
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بخور سرد بایوتک HYB-22

265,000تومان

بخور سرد بایوتک مدل HYB-22دارای مخزن 2.5 لیتری که 8 ساعت مداوم بخور سرد تولید میکند و بعد از اتمام آب به صورت خودکار دستگاه خاموش می شود.این محصول دارای طراحی ساده و شیک می باشد که تحت لیسانس سوئد می باشد. این محصول دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این محصول دارای چراغ خواب , فیلتر ضد رسوب و کلید تنظیم  بخار می باشد..

بخور سرد بایوتک HYB-65
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بخور سرد بایوتک HYB-65

245,000تومان

بخور سرد بایوتک مدل HYB-65دارای مخزن 2.5 لیتری که 8 ساعت مداوم بخور سرد تولید میکند و بعد از اتمام آب به صورت خودکار دستگاه خاموش می شود.این محصول دارای طراحی ساده و شیک می باشد که تحت لیسانس سوئد می باشد. این محصول دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این محصول دارای چراغ خواب , فیلتر ضد رسوب و کلید تنظیم  بخار می باشد..

بخور سرد دیجیتال Breath
نمایش سریع

بخور سرد دیجیتال Breath

395,000تومان

رطوبت مناسب هوا و پاکیزگی آن، در محیط زندگی اهمیت بالایی دارد و استفاده از دستگاه‌های مرطوب‌کننده‌ی هوا که علاوه بر تنظیم رطوبت هوا به کاهش آلودگی کمک کنند، می‌تواند مفید باشد.دستگاه بخور سرد دیجیتالی Breath دارای مخزن 5 لیتری می باشد که قابلیت مرطوب ساختن هوا و کاهش آلودگی هوا را داراست.این دستگاه به سیستم تولید یون منفی مجهز است.در هوای پاک هر دو..

بخور سرد دیجیتالی ONYX
نمایش سریع

بخور سرد دیجیتالی ONYX

355,000تومان

رطوبت مناسب هوا و پاکیزگی آن، در محیط زندگی اهمیت بالایی دارد و استفاده از دستگاه‌های مرطوب‌کننده‌ی هوا که علاوه بر تنظیم رطوبت هوا به کاهش آلودگی کمک کنند، می‌تواند مفید باشد.دستگاه بخور سرد دیجیتالی ONYX دارای مخزن 6 لیتری می باشد که قابلیت مرطوب ساختن هوا و کاهش آلودگی هوا را داراست.این دستگاه به سیستم تولید یون منفی مجهز است.در هوای پاک هر دو ن..

بخور سرد های تک آنالوگ
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بخور سرد های تک آنالوگ

250,000تومان

آلودگی هوا یکی از مشکلات اصلی دنیای امروز است که تأثیرات مخربی روی سلامت انسان‌ها گذاشته است. با این‌که برای پاک‌سازی هوای شهرها هنوز راه حل اساسی ارائه نشده است، پاک‌سازی هوای داخل خانه کار سختی نیست. بخور سرد «های تک» (High Tech) مدل (آنالوگ) با استفاده از امواج اولتراساند یا فراصوت، قابلیت تولید یون و تبخیر 300 میلی‌لیتر آب در هر ساعت، می‌تواند ..

بخور سرد های تک دیجیتال
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بخور سرد های تک دیجیتال

280,000تومان

آلودگی هوا یکی از مشکلات اصلی دنیای امروز است که تأثیرات مخربی روی سلامت انسان‌ها گذاشته است. با این‌که برای پاک‌سازی هوای شهرها هنوز راه حل اساسی ارائه نشده است، پاک‌سازی هوای داخل خانه کار سختی نیست. بخور سرد «های تک» (High Tech) مدل (دیجیتال) با استفاده از امواج اولتراساند یا فراصوت، قابلیت تولید یون و تبخیر 300 میلی‌لیتر آب در هر ساعت، می‌تواند..

بخور گرم ای تی اچ دو کاره
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بخور گرم ای تی اچ دو کاره

58,000تومان

بخور گرم با هزینه ای مقرون به صرفه و کارایی بالا یکی از محصولاتی می باشد که بسیار مورد توجه می باشد.بخور گرم ای تی اچ دوکاره را هم میتوان برای محیط و هم برای صورت استفاده کرد.این محصول دارای گارانتی یکساله و 10 سال خدمات می باشد.از کارایی های این دستگاه میتوان به این نکات اشاره کرد:جوان سازی پوست صورت،شفاف و سفید کننده پوست صورت،باز کردن منافذ پوست..

بخورسرد بایوتک HYB-21
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بخورسرد بایوتک HYB-21

285,000تومان

بخور سرد بایوتک مدل HYB-21 دارای مخزن 4.5 لیتری که 12 ساعت مداوم بخور سرد تولید میکند و بعد از اتمام آب به صورت خودکار دستگاه خاموش می شود.این محصول دارای طراحی ساده و شیک می باشد که تحت لیسانس سوئد می باشد. این محصول دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.این محصول دارای چراغ خواب , فیلتر ضد رسوب و کلید تنظیم  بخار می باشد.در م..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)