انواع فشار سنج در مدلهای بازویی (تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک) و مچی (اتوماتیک) برای غالبا مصارف خانگی (که البته بسته به نوع کاربری برای مصارف تخصصی و حرفه ای نیز قابل استفاده است) در این دسته بندی معرفی شده اند. برندهای معتبری همچون امرن، سیتی زن، هیلر، گلامور و  رزماکس  در این قسمت معرفی و عرضه شده اند. همچنین فشارسنجهای عقربه ای مناسب برای مصارف خانگی نیز در این قسمت قابل مشاهده، بررسی و انتخاب میباشند.

فشار سنج

فشار سنج دیجیتال استار BF1102
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

فشار سنج دیجیتال استار BF1102

235,000تومان

فشار سنج دیجیتالی استار (STAR) مدل BF1102 یک فشار سنج دیجیتالی بازویی می باشد که دارای حافظه ذخیره سازی نتایج و قابل استفاده با برق و باتری بوده.;کاف این محصول برای اندازه دور بازو 22 تا 32 سانتیمتر مناسب می باشد.یکی از مزیت های این دستگاه علاوه بر استفاده با باتری این محصول را با آدابتور هم میتوانید استفاده نمایید.خبر خوشحال‌کننده اینکه برخلاف بسی..

فشار سنج دیجیتال اچ ام آی BP1319
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

فشار سنج دیجیتال اچ ام آی BP1319

200,000تومان

فشار سنج دیجیتالی اچ ام آی (HMI) مدل BP1319 یک فشار سنج دیجیتالی بازویی می باشد که دارای حافظه ذخیره سازی نتایج و قابل استفاده با برق و باتری بوده.کاف این محصول به صورت فنری می باشد که بسیار راحت دور بازو بسته می شود و برای اندازه دور بازو 22 تا 42 سانتیمتر مناسب می باشد.یکی از مزیت های این دستگاه علاوه بر استفاده با باتری این محصول را با آدابتور ه..

فشار سنج دیجیتال گلامور TMB1112
نمایش سریع

فشار سنج دیجیتال گلامور TMB1112

320,000تومان

با توجه به خطراتی که در پی بالا و پایین شدن فشار خون انسان را تهدید می کند، داشتن یک فشار سنج بسیار ضروری است. از آن جا که اغلب افراد طریقه اندازه گیری فشار خون با دستگاه فشار سنج معمولی را بلد نیستند لذا توصیه می شود که از دستگاه فشار سنج دیجیتالی استفاده کنند. دستگاه فشار سنج بازویی گلامور شامل یک کیف، یک عدد کاف ساده، یک عدد کاف فنری، آداپتور، د..

فشار سنج عقربه ای هانسون HS2000
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

فشار سنج عقربه ای هانسون HS2000

155,000تومان

امروزه فشارسنج‌های دیجیتالی به خاطر سهولت استفاده و حمل و نقل طرفداران بیشتری پیدا کرده‌اند. اما در گذشته فشارسنج‌های عقربه‌ای رواج داشتند. این نوع فشارسنج می‌تواند دقت بسیار بالایی داشته باشد و هنوز هم در مطب اکثر پزشک‌ها از این نوع استفاده می‌شود. فشارسنج عقربه ای هانسون همراه با یک گوشی پزشکی ارائه می‌شود و کیف نگهداری هم دارد. کیف نگهداری ..

فشار سنج عقربه‌ای رزمکس GB102
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

فشار سنج عقربه‌ای رزمکس GB102

148,000تومان

فشارسنج عقربه‌ای یا فشارسنج آنالوگ «رزمکس» (Rossmax) مدل «GB102» وسیله‌ای برای اندازه‌گیری فشار توسط شنیدن صدای نبض است. با وجود گسترش فشارسنج‌های دیجیتال، اکثر پزشکان، پرستاران و حتی بعضی از مردم از فشارسنج عقربه‌ای استفاده می‌کنند. شاید دلیل این امر دقت بالایی است که اندازه‌گیری فشار به روش قدیمی دارد. فشارسنج رزمکس از چهار قسمت کاف دور ..

فشار سنج مچی لایکا BM1001
نمایش سریع

فشار سنج مچی لایکا BM1001

175,000تومان

فشارخون بالا یکی از بیماری‌های شایع در میان جوامع است؛ همچنین این بیماری از عوامل مهم مرگ‌ومیر به شمار می‌رود؛ بنابراین آگاهی از میزان فشارخون می‌تواند به پیشگیری از این بیماری کمک فراوانی کند. با اندازه‌گیری‌های دوره‌ای از طریق فشارسنج، می‌توان به کنترل فشارخون پرداخت.فشار سنج مچی لایکا (LAICA) ساخت کشور ایتالیا می باشد که از نظر کیفی در سطح جهانی..

فشارسنج استار BF6148L
جدید
نمایش سریع

فشارسنج استار BF6148L

318,000تومان

فشارسنج دیجیتال بازویی استار مدل BF6148L یک فشارسنج با دقت و سخنگو فارسی می باشد که بسیار مناسب برای استفاده در منزل و سنین بالا می باشد.صفحه نمایش بزرگ این محصول کمک بسزایی به خوانا بودن هر چه آسان تر اعداد می کند.فشار سنج استار مدل BF6148L دارای طیف رنگی فشار می باشد که کمک می کند سطح فشار خون خود را بدانید.این محصول دارای 2 عدد جایگاه 60..

فشارسنج اکوماکس HBP-100
نمایش سریع

فشارسنج اکوماکس HBP-100

205,000تومان

امروزه به دلیل تغذیه نامناسب و استرس بیش از اندازه اغلب مردم دچار فشار خون بالا می باشند.به همین امر بررسی و سنجش فشار خون بسیار حائز اهمیت می باشد.فشار خون ها به دو دسته مچی و بازویی تقسیم شده اند.برای افراد مسن استقاده از فشار سنج مچی آسان تر از بازویی می باشد.فشار سنج مچی اکوماکس ساخته کره می باشد.این محصول بدون محدودیت فشار تمامی فشار ه..

فشارسنج جیاکوم BP313A
نمایش سریع

فشارسنج جیاکوم BP313A

288,000تومان

فشار سنج دیجیتالی جیاکوم (JIACOM) مدل BP313A  یک فشار سنج دیجیتالی بازویی می باشد که دارای حافظه ذخیره سازی نتایج و قابل استفاده با برق و باتری بوده.;کاف این محصول برای اندازه دور بازو 22 تا 32 سانتیمتر مناسب می باشد.یکی از مزیت های این دستگاه علاوه بر استفاده با باتری این محصول را با آدابتور هم میتوانید استفاده نمایید.خبر خوشحال‌کننده ..

فشارسنج دیجیتال استار BF6043
نمایش سریع

فشارسنج دیجیتال استار BF6043

300,000تومان

فشار سنج دیجیتالی استار (STAR) مدل BF6043 یک فشار سنج دیجیتالی بازویی می باشد که دارای حافظه ذخیره سازی نتایج و قابل استفاده با برق و باتری بوده.;کاف این محصول برای اندازه دور بازو 22 تا 36 سانتیمتر مناسب می باشد.یکی از مزیت های این دستگاه علاوه بر استفاده با باتری این محصول را با آدابتور هم میتوانید استفاده نمایید.خبر خوشحال‌کننده اینکه برخ..

فشارسنج دیجیتال اونیکس BF1100
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

فشارسنج دیجیتال اونیکس BF1100

220,000تومان

فشار سنج دیجیتالی اونیکس (ONYX) مدل BF1100 یک فشار سنج دیجیتالی بازویی می باشد که دارای حافظه ذخیره سازی نتایج و قابل استفاده با برق و باتری بوده.;کاف این محصول برای اندازه دور بازو 22 تا 32 سانتیمتر مناسب می باشد.یکی از مزیت های این دستگاه علاوه بر استفاده با باتری این محصول را با آدابتور هم میتوانید استفاده نمایید.خبر خوشحال‌کننده اینکه بر..

فشارسنج دیجیتال سیتی زن CH456
نمایش سریع

فشارسنج دیجیتال سیتی زن CH456

600,000تومان

فشارسنج سی تی زن مدل 'CH 456'بدون شک کنترل فشار خون یکی از ضروری ترین کارها برای همه افراد بعد از سن 40 سالگی است. از آنجا که دستگاههای دیجیتالی بدون نیاز به حضور پزشک برای اندازه گیری فشارخون استفاده می شوند، کیفیت و دقت بالای آنها به شدت اهمیت پیدا میکند. چنانچه این دستگاه ها از کیفیت لازم برخوردار نباشند ممکن است با ارائه نتایج غلط برای ..

فشارسنج دیجیتال سیتیزن  CH453AC
نمایش سریع

فشارسنج دیجیتال سیتیزن CH453AC

378,000تومان

فشارسنج سی تی زن مدل  "CH 453AC"بدون شک کنترل فشار خون یکی از ضروری ترین کارها برای همه افراد بعد از سن 40 سالگی است. از آنجا که دستگاههای دیجیتالی بدون نیاز به حضور پزشک برای اندازه گیری فشارخون استفاده می شوند، کیفیت و دقت بالای آنها به شدت اهمیت پیدا میکند. چنانچه این دستگاه ها از کیفیت لازم برخوردار نباشند ممکن است با ارائه نتایج غل..

فشارسنج دیجیتال سیتیزن CH304
نمایش سریع

فشارسنج دیجیتال سیتیزن CH304

340,000تومان

فشارسنج سی تی زن مدل" CH 304"بدون شک کنترل فشار خون یکی از ضروری ترین کار‌ها برای همه افراد، بعد از سن 40 سالگی است. از آنجا که دستگاه‌های دیجیتالی بدون نیاز به حضور پزشک برای اندازه گیری فشارخون استفاده می شوند، کیفیت و دقت بالای آنها به شدت اهمیت پیدا میکند. چنانچه این دستگاهها از کیفیت لازم برخوردار نباشند ممکن است با ارائه نتایج غلط برا..

فشارسنج دیجیتال سیتیزن CH452AC
نمایش سریع

فشارسنج دیجیتال سیتیزن CH452AC

310,000تومان

بدون شک کنترل فشار خون یکی از ضروری ترین کارها برای همه افراد بعد از سن 40 سالگی است. از آنجا که دستگاههای دیجیتالی(اتوماتیک) بدون نیاز به حضور پزشک برای اندازه گیری فشارخون استفاده می شوند، کیفیت و دقت بالای آنها به شدت اهمیت پیدا میکند. چنانچه این دستگاه ها از کیفیت لازم برخوردار نباشند ممکن است با ارائه نتایج غلط برای فرد ایجاد مشکل نم..

نمایش 1 تا 15 از 25 (2 صفحه)