درجه حرارت بدن یکی از مهمترین علائم حیاتی برای انسان است و از این رو تغییرات آن به خصوص افزایش درجه حرارت بدن (تب) به عنوان یکی از اولین پاسخهای دفاعی بدن به شمار می آید. در حالی که استفاده از تب سنجهای جیوه ای با توجه به خطرات بالقوه آن در سطح جهان روز به روز با استقبال کمتری روبرو میشود، تب سنجهای دیجیتال و مادون قرمز مناسب جهت طیف وسیعی از مصرف کنندگان (از پزشکان حرفه ای تا مصرف کنندگان خانگی) به عنوان جایگزینی بسیار مناسب و دقیق به بازار عرضه شده اند. انواع تب سنج های معرفی شده در این قسمت شامل طیف وسیعی از انواع برندها و روشهای عملکرد می باشند. انواع تب سنجهای دیجیتال با روشهای سنجش از طریق دهان، زیر بغل، پیشانی و رکتال و همچنین تکنولوژیهای پیشرفته ای همچون مادون قرمز، تماسی و بدون تماس معرفی شده اند. تب سنجهای دیجیتالی دارای طیف متنوعی از کاربرد مانند اندازه گیری دمای محیط، تب، مواد غذایی، آب حمام و دمای نقاط مختلف بدن میباشند.

تب سنج ( ترمومتر )

تب سنج دیجیتال Beeper
نمایش سریع

تب سنج دیجیتال Beeper

13,000تومان

تب‌‌‌سنج دیجیتال «Beeper» دماسنجی کوچک برای اندازه‌گیری دمای نقاط مختلف بدن است. دقت این تب‌‌‌سنج 0.1 درجه‌ی سانتی‌گراد است که برای اندازه‌گیری دمای بدن، دقت مناسبی محسوب می‌شود. برای اندازه‌گیری دمای بدن باید سر تب‌سنج را زیر زبان گذاشت؛ پس از حدود یک دقیقه، تب‌سنج چند بوق کوتاه می‌زند و دما روی صفحه‌ی دستگاه نمایش داده می‌شود. البته می‌..

تب سنج دیجیتال آاگ FT_4904
نمایش سریع

تب سنج دیجیتال آاگ FT_4904

18,000تومان

تب‌‌‌سنج دیجیتال «AEG» دماسنجی کوچک برای اندازه‌گیری دمای نقاط مختلف بدن است. دقت این تب‌‌‌سنج 0.1 درجه‌ی سانتی‌گراد است که برای اندازه‌گیری دمای بدن، دقت مناسبی محسوب می‌شود. برای اندازه‌گیری دمای بدن باید سر تب‌سنج را زیر زبان گذاشت؛ پس از حدود یک دقیقه، تب‌سنج چند بوق کوتاه می‌زند و دما روی صفحه‌ی دستگاه نمایش داده می‌شود. ال..

تب سنج دیجیتال ترمو ET100
نمایش سریع

تب سنج دیجیتال ترمو ET100

121,000تومان

اندازه گیری دما بدن در شرایط بیماری بسیار با اهمیت می باشد.مخصوصا در سنین پایین که اندازه گیری دما بدن نوزاد بسیار مهم می باشد.با این توضیحات داشتن یک دما سنج مناسب برای اطفال بسیار ضروری می باشد.تب سنج دیجیتالی داخل گوشی لایکا مدل ET100 به صورت اینفرارد دمای بدن را از داخل گوش ظرف 3 ثانیه اندازه گیری می کند.این تب سنج  10 نتیجه دمای آ..

تب سنج دیجیتال سیتیزن CTA303
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

تب سنج دیجیتال سیتیزن CTA303

40,000تومان

در حالت عادی دمای بدن 37 درجه‌ی سانتی‌گراد است اما با به وجود آمدن عفونت ممکن است دمای آن تغییر کند و از این مقدار معمول بالاتر رود، این علامت را تب می‌نامند. تب بالاتر از 40 درجه‌ی سانتی‌گراد می‌تواند برای انسان بسیار خطرناک باشد چون در این شرایط عملکرد برخی آنزیم‌ها و پروتئین‌های بدن مختل می‌شود. تب‌سنج CTA 303 توسط شرکت «سیتیزن» (Citizen) تولید ..

تب سنج دیجیتال سیتیزنCTA301
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تب سنج دیجیتال سیتیزنCTA301

38,000تومان

در حالت عادی دمای بدن 37 درجه‌ی سانتی‌گراد است اما با به وجود آمدن عفونت ممکن است دمای آن تغییر کند و از این مقدار معمول بالاتر رود، این علامت را تب می‌نامند. تب بالاتر از 40 درجه‌ی سانتی‌گراد می‌تواند برای انسان بسیار خطرناک باشد چون در این شرایط عملکرد برخی آنزیم‌ها و پروتئین‌های بدن مختل می‌شود. تب‌سنج CTA 301 توسط شرکت «سیتیزن» (Citizen..

تب سنج و دماسنج دیجیتالIT-901
نمایش سریع

تب سنج و دماسنج دیجیتالIT-901

170,000تومان

اندازه گیری دمای بدن در شرایط بیماری بسیار با اهمیت می باشد.مخصوصا در سنین پایین که اندازه گیری دمای بدن نوزاد بسیار مهم می باشد.با این توضیحات داشتن یک دما سنج مناسب برای اطفال بسیار ضروری می باشد.تب سنج و دماسنج دیجیتال IT-901 یک تب سنج بسیار کارآمد برای اندازه گیری تب بدن و دمای محیط می باشد.این محصول به دو طریق دمای بدن را اندازه گیری میکن..

تب سنج کودک مدل FGO60
نمایش سریع

تب سنج کودک مدل FGO60

17,500تومان

تب سنج(ترمومتر) یکی از لوازم اولیه‌ی پزشکی است و جز لوازم کمک‌های اولیه محسوب می‌شود. خصوصا اگر در خانه کودک کم سن و سال داشته باشید، تب سنج می‌تواند هنگام بیماری به والدین کمک کند فرایند بهبودی فرزندشان را زیر نظر داشته باشند یا برای تشخیص بیماری از آن استفاده کنند.تب سنج کودک مدل FGO60  با قابلیت‌های خوبی که دارد می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای..

تب سنج گوشی لایکا TH2002
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تب سنج گوشی لایکا TH2002

93,000تومان

اندازه گیری دما بدن در شرایط بیماری بسیار با اهمیت می باشد.مخصوصا در سنین پایین که اندازه گیری دما بدن نوزاد بسیار مهم می باشد.با این توضیحات داشتن یک دما سنج مناسب برای اطفال بسیار ضروری می باشد.تب سنج دیجیتالی داخل گوشی لایکا مدل TH2002 به صورت اینفرارد دمای بدن را از داخل گوش ظرف 3 ثانیه اندازه گیری می کند.این تب سنج آخرین دما اندازه گیری ش..

دماسنج محیطی دیواری
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دماسنج محیطی دیواری

3,000تومان

محدوده اندازه گیری دما در این دستگاه از 40- تا 50+ درجه سانتی گراد و از 40- تا 120+ درجه فارنهایت می باشد ، دقت این دستگاه به علت استفاده از هیدرومتر الکلی بسیار بالا بوده و مناسب برای استفاده در اتاق کودک ، آشپزخانه ، اتاق کار ، کارگاه و گلخانه و غیره می باشد. بدنه این هیدرومتر از پلاستیک سبک ساخته شده است و می توان به راحتی آن را ر..

دماسنج و رطوبت سنج HTC-1
نمایش سریع

دماسنج و رطوبت سنج HTC-1

52,000تومان

دماسنج رطوبت سنج HTC-1 برای اندازه گیری دما و رطوبت محیط بکار می رود. این دماسنج دیجیتالی محیطی بصورت رومیزی و یا دیواری قابل استفاده می باشد. این رطوبت سنج دیجیتال محیط دارای تاریخ و ساعت و حافظه ماکزیمم و مینیمم می باشد. دستگاه با یک باتری نیم قلمی چندین ماه تغذیه می شود.- رنج اندازه گیری دما ۱۰- تا ۵۰ درجه سلسیوس- رنج اندازه گیری رطوبت %۱۰ تا %۹..

دماسنج و رطوبت سنج HTC-2
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دماسنج و رطوبت سنج HTC-2

57,000تومان

بر اساس آنچه پزشکان مکررا" توصیه می کنند بهترین رطوبت برای سلامت ارگان های داخلی مانند ریه ها و خارجی مانند پوست ، از 40 تا 70 درصد در دمای 23 الی 25 درجه سلسیوس می باشد .این دستگاه برای تعیین و تشخیص میزان رطوبت نسبی در محل زیست انسان بسیار مناسب است تا بتوان با تشخیص نسبت به تامین کسری رطوبت با بخور ساز های سرد و یا گرم و نیز در صورت بالا بودن رط..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)