امروزه مراقبت از پا که قلب دوم انسان به شماره می آید امری مهم می باشد.به دلیل تغییر روش زندگی انسان ها از قبیل ایستادن های طولانی,استفاده نادرست از کفش و نشستن های نادرست باعث بروز مشکلاتی برای پا می شود.که در این بخش محصولاتی که مناسب برای مراقبت از پا می باشند عرضه شده است.از قبیل خار پاشنه,کفی کامل و لا انگشتی و محصولاتی دیگر.


مراقبت از پا

جوراب ضدخستگی ورنا
نمایش سریع

جوراب ضدخستگی ورنا

50,000تومان

جوراب های ضد خستگی و ضد واریس ورنا ساخت ایران می باشند که از کیفیت مناسبی برخوردارند.این محصول مناسب برای کسانی می باشد که در طول روز پیاده روی و یا ایستادن طولانی مدت دارند و کمک میکند که خستگی پا زودتر از بین رود.همچنین این محصول برای جلوگیری از واریس هم بسیار مناسب می باشد.این محصول در 3 سایز اسمال و مدیوم و لارج قابل عرضه است.سایر توضیحات جلوگ..

خار پاشنه SARMED سیلیکونی
نمایش سریع

خار پاشنه SARMED سیلیکونی

45,000تومان

یک لیگامان بلند در کف پای انسان وجود دارد که فاشیای پلانتار نام دارد و از زیر پاشنه تا پنجه کشیده است و عامل ایجاد قوس کف پا است. این لیگامان در زیر پاشنه به استخوان پاشنه متصل است. به دلایل مختلف ممکن است این ناحیه دچار کشیدگی و پارگی‌های میکروسکوپی شود که می‌تواند موجب تورم در پاشنه و احساس درد در این ناحیه گردد. این آسیب‌دیدگی‌ها به مرور زمان من..

لاانگشتی SARMED سیسکونی
نمایش سریع

لاانگشتی SARMED سیسکونی

25,000تومان

اگر شست پایتان دچار انحراف است، ممکن است به انحراف شست (هالوکس والگوس) پا دچار شده باشید. این بیماری که می تواند با علائمی مانند بدشکلی و درد همراه باشد، می تواند با درمان های ساده ی غیر جراحی همانند استفاده از بریس ها و ارتزها و پدهای محافظ به راحتی درمان شود.ناهنجاری های انگشت شست پا شایع ترین علت عمل جراحی پا است. زنان بیشتر از مردان تحت تاثیرای..

کفی طبی SARMED سیلیکونی
نمایش سریع

کفی طبی SARMED سیلیکونی

60,000تومان

کفی کامل پا مارک SARMED در سایز های مختلف ساخته شده سیلیکون خالص می باشد که کمک به افرادی که ورزش می کنند،زیاد در حالت ایستاده هستند و یا زیگیل میزند میکند.این محصول در 4 سایز اسمال ، مدیوم ، لارج و ایکس لارج قابل عرضه می باشد...

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)