در فصل پاییز و عمدتا زمستان به دلیل اینکه هوا سنگین است،آلودگی هوا اعم از گرد و غبار و ریز گردها در ارتفاع پایین که قابل تنفس می باشد حضور دارند.به این مورد وارونگی دما گفته میشود.تصور کنید شما این حجم از آلودگی رو در 6 ماه آخر سال تنفس کنید.قطعا ریه شما مورد آسیب قرار می گیرد.یکی از راه کارها برای فرار از آلودگی هوا زدن ماسک یا خارج نشدن از منزل می باشد.البته خارج نشدن از منزل به این منظور نیس که شما هوای آلوده تنفس نمی کنید.فقط کمتر مورد خطر آلودگی هوا قرار میگیرید.برای همین نیاز شما برای رفع کامل آلودگی هوا استفاده از دستگاه های تصفیه هوا می باشد.این دستگاه ها به صورت 7 مرحله ای هوا را تا 99 درصد تصفیه می کند.در این بخش برندها و مدل های مختلف تصفیه قابل مشاهده می باشد.

تصفیه هوا

تصفیه کننده آلپکس ZZ-602
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تصفیه کننده آلپکس ZZ-602

2,200,000تومان

تصفیه‌کننده‌ی هوای «آلپکس» مدل «ZZ-602» دستگاهی باکیفیت و با‌قابلیت است. این دستگاه برای فضاهایی بزرگ‌تر از 50 مترمربع مناسب است. صدای این دستگاه کم و دارای فیلترهای متعدد است. یک لایه پیش‌فیلتر روی فیلتر هپا قرار دارد که از ورود ذرات معلق بزرگ جلوگیری می‌کند و عمر فیلتر هپا را افزایش می‌دهد. فیلتر هپا با به دام انداختن ذرات معلق بسیار ری..

تصفیه کننده دنو مد PM2
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تصفیه کننده دنو مد PM2

2,100,000تومان

دستگاه تصفیه کننده هوا مارک دنو مد مدل PM2 یک دستگاه با قیمت مناسب و قابلیت های کارآمد می باشد.این محصول دارای 4 عدد فیلتر مخصوص رفع آلودگی می باشد.وزن این محصول 7 کیلوگرم می باشد که نسبت به دستگاه های هم تراز خود از وزن مناسبی برخوردار می باشد.یکی از نکات جذاب این محصول سیستم یون ساز آن می باشد که خیلی برای رفع آلودگی کارآمد می باشد.این محصول مجهز..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)