تشک برقی یا تشکچه برقی نوعی پوشش و یا زیر انداز است که داخل آن فیلامان یا المنتهای ظریف حرارتی قرار دارند و گرمای کنترل شده ای را ایجاد می کنند. تشکچه های برقی با برق شهری کار می کنند و کاملا ایمن هستند. علت دمای کنترل شده آن است تا مانع از ایجاد هر گونه خطر سوختگی یا آسیب پوستی برای مصرف کننده شود. حرارت نسبتا اندک ایجاد شده - در تشکهای برقی کالای خواب - در طول مدت استفاده بسیار آرامش بخش بوده و دارای خواص درمانی نیز می باشد. حرارات ایجاد شده توسط تشک برقی باعث التیام و آرامش عضلات در نواحی مختلف بدن می شود. همچنین در فصول سرد سال نیز، استفاده از تشک برقی در میان وسایل خواب به کاهش چشمگیر مصرف انرژی حرارتی در محل مورد نیاز می شود. گرمای ایجاد شده توسط تشک برق بر روی تخت خواب و در فضای بسته بسیار لذت بخش، آرامش بخش و مفید می باشد. از تشک های برقی به صورت موضعی و به منظور انجام مراقبتهای درمانی (زیر نظر پزشک) نیز استفاده می شود.

بسته به نوع کاربری تشک برقی، مقدار حرارات اضافی ایجاد شده متغیر است. به عنوان مثال تشکهای برقی که به صورت زیر انداز یا روانداز استفاده می شوند برای جلوگیری از هر گونه خطر ناشی از گرمای بیش از حد حین استراحت حرارت بسیار ملایم تری (درحد 3 تا 5 درجه) ایجاد می کنند در حالیکه تشکهای برقی که کاربردهای موضعی دارند (مثلا مخصوص کمر یا شانه ها و یا ابعاد کوچک برای کاربردهای دلخواه) قابلیت ایجاد حرارت 45 تا 75 درجه سانتیگراد (3 تا 33 درجه بالاتر از دمای طبیعی بدن را دارند). در درمان کالا برندهای بیورر و میکرولایف از تشکهای برقی عرضه شده اند.پتوهای برقی هم به همین صورت هستند فقط در ابعاد بزرگتر تولید و ساخته شده اند.

تشک و پتوی برقی

تشکچه برقی بیوتی بیسیک NT201
نمایش سریع

تشکچه برقی بیوتی بیسیک NT201

190,000تومان

تشکچه برقی NT_201 در اندازه 40×30 موجود است دارای قدرت 100 وات واقعی است و گرمایش سریع با 2 سطح درجه تنظیم دما است. محافظ گرمای بیش از حد دارد که در مقابل گرمای زیاد مانع از سوختگی می شود. در مقابل برق گرفتگی بسیار ایمن است.سیستم گرمایشی یکنواخت دارد. این سیستم در طول شب استرس را از بدن می گیرد و درد مفاصل را بهبود می بخشد و خاصیت درمانی نیز دارد.ط..

تشکچه برقی بیوتی بیسیک NT202
نمایش سریع

تشکچه برقی بیوتی بیسیک NT202

205,000تومان

تشکچه برقی NT_202 در اندازه 60×40 موجود است دارای قدرت 100 وات واقعی است و گرمایش سریع با 2 سطح درجه تنظیم دما است. محافظ گرمای بیش از حد دارد که در مقابل گرمای زیاد مانع از سوختگی می شود. در مقابل برق گرفتگی بسیار ایمن است.سیستم گرمایشی یکنواخت دارد. این سیستم در طول شب استرس را از بدن می گیرد و درد مفاصل را بهبود می بخشد و خاصیت درمانی نیز دارد.ط..

تشکچه برقی دیلون DHP_4060
-5%
نمایش سریع

تشکچه برقی دیلون DHP_4060

318,000تومان 335,000تومان

تشکچه برقی DILLON مدل DHP_4060 در اندازه 60×40 موجود است دارای قدرت 100 وات واقعی است و گرمایش سریع با 2 سطح درجه تنظیم دما است. محافظ گرمای بیش از حد دارد که در مقابل گرمای زیاد مانع از سوختگی می شود. در مقابل برق گرفتگی بسیار ایمن است.سیستم گرمایشی یکنواخت دارد. این سیستم در طول شب استرس را از بدن می گیرد و درد مفاصل را بهبود می بخشد و خا..

تشکچه برقی هات لاو 4030
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تشکچه برقی هات لاو 4030

108,000تومان

تشک طبی حرارتی هات لاو (HOT LOVE) در ابعاد 30×40 می باشد.این محصول گرمایشی می باشد و برای رفع درد های عضلانی و رفع خستگی کمک بسزایی می کند.هنگام خواب نیز می توانید از این محصول استفاده کنید که خواب بسیار راحتی برای شما فراهم میکند...

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)