یکی از زیر شاخه های تجهیزات پزشکی محصولات ورزشی می باشد که کمک به حفظ سلامت،جریان خون بیشتر،چربی سوزن و تندرستی می شود.در این بخش می توانید انواع محصولات ورزشی سرگرمی و ورزشی لاغری را مشاهده کنید.انواع توپ های ورزشی،فنر تقویت مچ دست،راکت ها پینگ پونگ،حلقه های لاغری،توپ تقویت دست و کش های ورزشی را میتوانید در این بخش مشاهده کنید.

ورزشی

توپ فوتسال استار FB524-05
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

توپ فوتسال استار FB524-05

95,000تومان

توپ فوتسال «استار» مدل «FB524-05» رویه‌ای از جنس پلی‌اورتان دارد که سبب افزایش استحکام آن می‌شود. استفاده از این ماده‌ی شیمیایی در توپ باعث می‌شود تا ضربات واردشده به توپ یا سایش زیاد با سطح زمین و سطوح محکم تاثیری بسیار کم در کیفیت آن بگذارد. این توپ با توجه به وزنی که دارد، برای استفاده در ورزش فوتسال و فضای داخل سالن مناسب است. درواقع وزن بیشتر ..

راکت پینگ پنگ گلد کاپ 5 Star
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

راکت پینگ پنگ گلد کاپ 5 Star

38,000تومان

«راکت پینگ‌پنگ» مدل «Gold Cup» دسته شطرنجی به گونه‌ای ساخته و طراحی شده است که به شما کمک خواهد کرد تا در زمان ورزش و به کمک آن از بازدهی بیشتری برخوردار باشید. نوع راکتی که برای ورزش پینگ‌پنگ انتخاب می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع ورزشکاران با توجه به نوع بازی خود و حرکات متداولی که در ضمن ورزش انجام می‌دهند باید راکت مناسبی را ته..

راکت پینگ پنگ گلد کاپ Sport
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

راکت پینگ پنگ گلد کاپ Sport

46,000تومان

راکت پینگ پنگ Gold Cup مدل Sport بسته 2 عددی به همراه سه توپ به شما عرضه می‌شود. برای انجام تمرین یا بازی پینگ‌پنگ باید به ابعاد، ضخامت اسفنج و جنس دسته‌ی راکت توجه شود؛ زیرا برای بازیکنان سرعتی و کنترلی ویژگی‌های متفاوتی طراحی شده است. جنس دسته‌ی راکت Gold Cup  از چوب است تا سرعت و کنترلتان روی توپ بیشتر شود و بازی بهتری را به نمایش بگذا..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)