مانیتورینگ علائم حیاتی می تواند شکل امواج قلب را ثبت نموده و نامنظمی بالقوه ECG را نشان دهد. انواع دستگاه های مانیتورینگ علائم حیاتی در بخشهای مختلفی نظیر ICU ،CCU ،NIC، اورژانس، اتاق عمل و همچنین  آمبولانس، مطب پزشکان و منزل بیماران کاربرد دارد و قابل استفاده جهت بیماران در رده های مختلف سنی نوزاد، کودک و بزرگسال میباشد. در واقع این دستگاه ها مشخص میکنند که آیا قلب به درستی کار پمپاژ خون را انجام میدهد و اکسیژن به نواحی مختلف بدن میرسد یا خیر. نمونه هایی دیگر از کاربرد های این دستگاه عبارتند از: ارزیابی اثر یک داروی تنفسی، ارزیابی اینکه آیا بیمار به کمک های تنفسی نیاز دارد یا خیر، ارزیابی مقدار اکسیژن خون در حین جراحی یا بعد از عمل جراحی.در اینجا می توانید انواع برند ها و مدل های پالس اکسیمتر را مشاهده و انتخاب فرمایید.

پالس اکسیمتر

پالس اکسیمتر NT20
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پالس اکسیمتر NT20

250,000تومان

پالس اکسیمتر برای سنجش و اندازه گیری میزان اکسیژن خون و میزان ضربان قلب در دقیقه مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول دارای انواع مدل های خانگی و رومیزی و انگشتی می باشد.متداول ترین و پر استفاده ترین مدل پالس اکسیمتر انگشتی می باشد که همیشه در دسترس می باشد.پالس اکسیمتر کامفورت مدل NT20 دارای صفحه نمایش رنگی می باشد که خواندن اعداد را برای مص..

پالس اکسیمتر اکیوریت FS20C
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پالس اکسیمتر اکیوریت FS20C

180,000تومان

پالس اکسیمتر وسیله ای قابل حمل و غیر تهاجمی است به این معنا که برای استفاده از آن نیازی به ایجاد حفره یا زخم در بدن نیست. این وسیله برای اندازه گیری نقطه ای میزان درصد اشباع اکسیژن هموگلوبین سرخرگی و میزان ضربان بزرگسالان و کودکان بیمار طراحی شده است. میزان اشباع اکسیژن، درصد هموگلوبین در خون سرخرگی را نشان می دهد که مملو از اکسیژن است. این مق..

پالس اکسیمتر خانگی P161
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پالس اکسیمتر خانگی P161

420,000تومان

برای کسانی که مشکلات ریوی دارند اطلاع از میزان اکسیژن خون خیلی مهم می باشد.پالس اکسیمترها برای سنجش میزان اکسیژن موجود در خون و سنجش ضربان قلب در دقیقه می باشند.این مدل انگشتی مخصوص استفاده در منزل می باشد که دارای صفحه رنگی می باشد.سایر ویژگی ها: دارای قابلیت ضبط مداوم در طول 24 ساعت استفاده‌ی بدون درد  مناسب برای ورزش‌های در اتفاعات ب..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)